Akce 500 na Klasický i Junior paintball Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Fotogalerie

Výběr fotografií z repertoáru Paintball klubu Tábor. Naše práce s dětmi, turnaje, soutěže a šíření paintballové myšlenky napříč Vysočinou a Jihočeským krajem. Děkuji Radkovi Havlíčkovi z VividFoto.cz za obětavou práci pro Paintball klub Tábor.


paintball jako sport plný zábavy a adrenalinu Paintball cb, paintball v českých budějovicích paintball je zážitek na celý život paintballová střelnice pro děti soběslav paintballová střelnice pro děti v českých budějovicích Paintball klub Tábor a ČB Junior paintball pro děti od 8 let v Táboře. paintball čb, paitballový tábor paintball plný adrenalinu v Českých Budějovicích paintball levně paintball je vhodný i pro ženy a dívky paintball v jižních čechách team paintballových rozhodčích teamová spolupráce při paintballu paintball klub tábor v jižních čechách paintballová hra v budově paintballový turnaj pro začátečníky paintball pro 40 hráčů Pelhřimov paintball pro veřejnost české budějovice paintball pro hráče z humpolce paintballový sport je teamová hra jak uvolnit stres při sportu paintball paintball je plný adrenalinu a zábavy paintballový turnaj s občerstvením paintball vlašim sportovní paintballový team tábor paintball vysočina paintball české budějovice painball čb Lesní paintballové hřiště pro kraj Vysočina. Lesní paintballové hřiště pro Jihočeský kraj.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

NA SEZONU 2023 JSME PRO VÁS PŘIPRAVENI NA 100%
2023-04-08

Opravili jsme pro Vás hřiště, promazali značkovače a pořídili nejen nové masky a kombinézy, ale také úplnou novinku pro fajnšmekry, kteří si chtějí užít paintball naplno.

JEN JEDNO ZŮSTALO PŘI STARÉM - NAŠE CENY - NEZDRAŽILI JSME ANI O KORUNU.

NOVINKOU pro letošní sezónu je SPORTOVNÍ BALÍČEK, ve kterém na Vás čekají nízkotlaké značkovače EMEK, jenž jsou ideální na střílení křehkých sportovních kuliček (lepší praskavost, výraznější barvy, více barvy v kuličce). Navíc jsou značkovače Emek tišší a přesnější než Xtry, které používáme běžně.

Na viděnou u nás na hřišti!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email