Akce 500 na Klasický i Junior paintball Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

JUNIOR paintball

Co to je?

Junior paintball je speciálně vytvořená kategorie pro mladé hráče, která využívá značkovače na menší kuličky, tzv. kalibr 50 (Spyder Opus). Tyto značkovače jsou odlehčené a používají se s menší lahví, aby se snadno ovládaly. V porovnání s klasickým paintballem nám zůstává kapacita zásobníku a poloautomatická střelba.


Zásah těmito kuličkami je méně bolestivý, než z klasického značkovače a to díky menší velikosti kuliček a nižší razanci kuličky. Junior paintball je tedy vhodný i pro děti od 9 let nebo jako rodinná zábava.


Základní vybavení, které Vám do hry zapůjčíme je: Spyder Opus poloautomatický značkovač, maska s termálním dvojsklem, rozlišovací návlek a rukavice.

Je možné si zapůjčit vojenskou vestu, která není součástí základního vybavení a je nutno ji rezervovat. Také je možné si zapůjčit maskovanou kombinézu v různých velikostech.


Maximální počet hráčů je 28.


Junior paintball je možné dovézt i k Vám, pokud máte k dispozici vhodný prostor kdekoliv v jižních Čechách nebo na Vysočině.


Samozřejmostí je dohled zkušeného instruktora, který před zahájením první hry předá hráčům všechny důležité informace a dovednosti, organizuje hry a dohlíží na bezpečnost hráčů.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

NA SEZONU 2023 JSME PRO VÁS PŘIPRAVENI NA 100%
2023-04-08

Opravili jsme pro Vás hřiště, promazali značkovače a pořídili nejen nové masky a kombinézy, ale také úplnou novinku pro fajnšmekry, kteří si chtějí užít paintball naplno.

JEN JEDNO ZŮSTALO PŘI STARÉM - NAŠE CENY - NEZDRAŽILI JSME ANI O KORUNU.

NOVINKOU pro letošní sezónu je SPORTOVNÍ BALÍČEK, ve kterém na Vás čekají nízkotlaké značkovače EMEK, jenž jsou ideální na střílení křehkých sportovních kuliček (lepší praskavost, výraznější barvy, více barvy v kuličce). Navíc jsou značkovače Emek tišší a přesnější než Xtry, které používáme běžně.

Na viděnou u nás na hřišti!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintball plný adrenalinu v Českých Budějovicích
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email