Akce 500 na Klasický i Junior paintball Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Archery tag

Chcete se cítit jako středověký zbojník nebo jen chcete zkusit něco nového? Přinášíme Vám skvělou akční zábavu nazvanou Archery tag nebo také lukohra či archery game. Jedná se o hru plnou adrenalinu a zábavy. Stejně jako při paintballu pro Vás máme připravené různé herní scénáře. Důležité u Archery tagu jsou luk a šípy, díky nimž můžete plnit úkoly a vyhrát.


Tento druh sportu je umožněn díky unikátnímu zakončení šípu - molitanová bambulka, která tlumí nárazy šípu a hra je proto velice bezpečná. Archery tag si můžete zahrát u nás na lesním hřišti od jara do podzimu, v zimě a za deště pro Vás máme připravenou indoorovou variantu v tělocvičně (sobota/neděle). A také Vám nabízíme možnost užít si lukostřelbu u Vás na zahradě.


Archery tag můžeme přivézt i k Vám na oslavu nebo posezení s přáteli. Součástí nabídky "Akce u Vás" jsou i nafukovací překážky, díky kterým vytvoříme hřiště přímo na Vaší zahradě.


Herní scénáře jsou poměrně rozmanité, jsou založeny na získávání vlajky, vyřazování protihráčů nebo sestřelování terčů.

Archery tag je vhodný pro děti od 10 let a pro dospělé každého věku.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

NA SEZONU 2023 JSME PRO VÁS PŘIPRAVENI NA 100%
2023-04-08

Opravili jsme pro Vás hřiště, promazali značkovače a pořídili nejen nové masky a kombinézy, ale také úplnou novinku pro fajnšmekry, kteří si chtějí užít paintball naplno.

JEN JEDNO ZŮSTALO PŘI STARÉM - NAŠE CENY - NEZDRAŽILI JSME ANI O KORUNU.

NOVINKOU pro letošní sezónu je SPORTOVNÍ BALÍČEK, ve kterém na Vás čekají nízkotlaké značkovače EMEK, jenž jsou ideální na střílení křehkých sportovních kuliček (lepší praskavost, výraznější barvy, více barvy v kuličce). Navíc jsou značkovače Emek tišší a přesnější než Xtry, které používáme běžně.

Na viděnou u nás na hřišti!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
paintballová střelnice pro děti soběslav
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email