Akce 500 na Klasický i Junior paintball Junior paintball pro děti od 9 let v Táboře. paintball

Tábor

paintball-jizni-cechy-11.jpg Paintballové hřiště iPaintball.cz v Táboře. Paintballové hřiště iPaintball.cz v Táboře. Paintballové hřiště iPaintball.cz jižní Čechy. Paintballové výlety pro školy v Táboře Paintballové hřiště iPaintball.cz jižní Čechy. Paintballové hřiště iPaintball.cz jižní Čechy.

LESNÍ HŘIŠTĚ V TÁBOŘE


Táborské hřiště Paintball klubu Tábor a iPaintball.cz se nachází 1 km od Tábora směrem na Prahu mezi obcí Stoklasná Lhota a Táborem. Na hřišti naleznete velké množství dřevěných překážek a bunkrů. Můžete si vyzkoušet různé herní scénáře na ploše zhruba 10000 m2 lesa. Zázemí je zabezpečeno speciální ochrannou sítí pro Vaše maximální bezpečí. Díky svému umístění je lesní hřiště vhodné pro pořádání školních výletů, soukromých her pro menší skupiny, menších firemních akcí i her pro veřejnost. Táborské hřiště Vám nabízí možnost sportovat v přírodě s přáteli, spolužáky či kolegy a nechat za sebou město i se všemi starostmi. Vybavíme až 60 hráčů a vždy se o Vás bude starat zkušený instruktor.


Díky velikosti hřiště je zde možné praktikovat různé i složitější scénáře. Ale plno adrenalinu a zábavy Vám přinese i klasická hra „na vlajky“ – dva týmy hrají proti sobě, jeden tým začíná na levé straně hřiště, druhý tým na pravé, oba týmy začínají u své vlajky. Úkolem týmu je ubránit vlastní vlajku a získat vlajku soupeře, není nutné všechny soupeře vystřílet, stačí, aby se jeden hráč z týmu dotkl soupeřovi vlajky, aniž by dostal zásah, tím ukončí hru a celý jeho tým získává automaticky bod.


A jak to k nám máte daleko? Hřiště je vzdálené 60 km od Českých Budějovic, 42 km od Vlašimi, 20 km od Mladé Vožice, 25 km od Milevska, 18 km od Chýnova, 32 km od Pacova, 30 km od Bechyně, 20 km od Prčic, 40 km od Sedlčan, 55 km od Jindřichova Hradce, 36 km od Týna nad Vltavou, 60 km od Třeboně, 22km od Votic, 60 km od Hluboké nad Vltavou a 60 km od Vodňan.

Objednání akce


Doplňující informace« zpět | nahoru | tisk
 
Novinky

NA SEZONU 2023 JSME PRO VÁS PŘIPRAVENI NA 100%
2023-04-08

Opravili jsme pro Vás hřiště, promazali značkovače a pořídili nejen nové masky a kombinézy, ale také úplnou novinku pro fajnšmekry, kteří si chtějí užít paintball naplno.

JEN JEDNO ZŮSTALO PŘI STARÉM - NAŠE CENY - NEZDRAŽILI JSME ANI O KORUNU.

NOVINKOU pro letošní sezónu je SPORTOVNÍ BALÍČEK, ve kterém na Vás čekají nízkotlaké značkovače EMEK, jenž jsou ideální na střílení křehkých sportovních kuliček (lepší praskavost, výraznější barvy, více barvy v kuličce). Navíc jsou značkovače Emek tišší a přesnější než Xtry, které používáme běžně.

Na viděnou u nás na hřišti!

 
 
Vyhledávání

 
Náhodná fotografie
 
Anketka
Líbí se Vám tato stránka?

udělte počet bodů od 1 do 5

1 2 3 4 5
 
 
 
 
Newsletter

Vyplňte všechny údaje

jméno

přijmení

email